Dom ProduktyOkleina jesionowa

Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy

Orzecznictwo
Chiny JIALONG WOODWORKS CO.LTD Certyfikaty
Chiny JIALONG WOODWORKS CO.LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Głównym powodem wybrać firmę JIalong forniru jako mój dostawca ze względu na niezawodne, konkurencyjne ceny, szybka odpowiedź

—— DuongHoi

Osoba sprzedająca kontakt w firmie Jialong veneer szybko reaguje i zapewnia dobrą obsługę (przyjazna i pomocna)

—— DuongHoi

Wybierzemy firmę Jialong veneer jako nasz dostawca ze względu na wysoką jakość i konkurencyjną cenę

—— Jeef

Uważamy, że osoba sprzedająca jest szybką akcją, może przekazać wszystkie informacje i dokładać szczegółów, zachęca do poparcia naszej prośby

—— Jeef

Im Online Czat teraz

Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy

Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy
Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy

Duży Obraz :  Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny i Rosja
Nazwa handlowa: Jialong veneer
Orzecznictwo: FSC
Numer modelu: Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Negocjowane
Cena: negotiated
Szczegóły pakowania: Paleta drewniana zapinana jest na metalową taśmę
Czas dostawy: Od jednego do dwóch tygodni po potwierdzeniu zamówienia
Zasady płatności: T / T, L / C na widok, gotówka
Możliwość Supply: 40000 metrów kwadratowych na miesiąc

Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy

Opis
materiał: Jesion Typ forniru: Fornir naturalny
Kolor: Żółty Grubość: 0,4-2,0 mm
Szerokość: 133mm Długość: 930mm
High Light:

Fornir naturalny

,

panele drewniane fornirowane

Naturalny plasterkowanie Wytnij Rosja Płyta fornirowego drewna jesionowego dla najwyższej warstwy

Szybki podgląd:

Regularna grubość: 0.5mm, 1.0mm.1.5mm, 2.0mm

Regularna szerokość: 133mm, 125mm

Regularna długość: 910mm, 1220mm

Nasze naturalne okleiny podłogowe gatunki mają również zapas dla elm, orzech, chiński cherry, klon, Sapele, biały dąb i tak dalej.

Fornir posadzkowy może być stosowany przez producentów mebli i przez drzwi forniru

Opis:

Fornir podłogowy, znany również jako okleina podłogowa i okleina podłogowa, jest cienką, prawdziwą warstwą drewna stosowaną w górnej warstwie fornirowanych podłóg drewnianych, podłogi z drewna fornirowego różnią się od podłóg drewnianych, ponieważ prawdziwe drewno jest tylko w górnej warstwie Podłogi, poniżej sklejki, płyty wiórowej lub innego kompozytu,

To często wygląda jak solidna podłoga z drewna, rzeczywiście widzisz i czujesz prawdziwe drewno, to właśnie robi różnicę w Twoim domu, biurze czy sklepie, podobnie jak odcisk palca, nie ma dwóch identycznych drzew, każda podłoga fornirowana jest niepowtarzalna,

Często wybieramy trwałość i wytrzymałość podłóg fornirowych, które pozwalają na prezentowanie konkretnego drewna bez kosztownego pokrycia podłogowego.

Okleina jesienna w Rosji, zwana również okleiną z jesionu porcelanowego, pochodząca z północno-wschodnich Chin i irkutska z Rosji, jest okleiną z drewna liściastego głównie wykorzystywaną do produkcji mebli i dekoracji wnętrz. Rosja okleina jesionowa ma ładne ziarna o jednolitym, jasno brązowym kolorze. Najbardziej popularną formą zbożową brązowej okleiny popiołu jest cięcie koronowe i cięcie czwarte. Lepsze kłody przedstawiają jednolitą koronę katedry z czystymi, prostymi pasami. Roczne pierścienie wzrostu są często silnie określone i nadają okleinowi charakterystyczny wygląd. W fornirach, ziarno i struktura okleiny jesionowej Rosji o tańszych kosztach jest bardzo podobna do forniru z jesionu białego, co sprawia, że ​​jest to jeden z bardziej atrakcyjnych fornirów z drewna liściastego.

Kroki:

1. Najpierw ustal, w jakim kierunku chcesz uruchomić podłogę. Zwykle podłoga jest instalowana tak, że przebiega ona na długość pomieszczenia dla celów estetycznych, ale zależy to od osobistego smaku.

2. Usuń wszystkie płyty fundamentowe, ponieważ podłoga musi być zainstalowana blisko ściany.

3. Umieścić podkład na wierzchu istniejącej podłogi lub podłoża, ponieważ pomoże to zmniejszyć wilgoć i piszczeć. Zszywaj warstwę podkładową tak, aby nie przesunęła się.

4. Zacznij od rogu pokoju i umieść pierwszą planszę językiem skierowanym w stronę ściany. Pamiętaj, aby pozostawić szczelinę około pół cala, więc podłoga może się rozwijać i kurczyć.

5. Umieść drugą płytę obok pierwszego tak, aby krótsze końce dotknęły się i pociągnę drugą część tak blisko, jak to możliwe.

6. Aby dopasować się do siebie, złapać mały kawałek podłogi i dopasować go do rowków ostatniego kawałka. Umieść blok na końcu złomu i kilkakrotnie uderz go młotkiem, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu ( rysunek B ). Nie próbuj uderzyć drewna bezpośrednio, ponieważ może to spowodować uszkodzenie krawędzi. Jeśli kawałek jest uszkodzony, zapisz go, aby później używać jako końcowy element.

7. Kontynuować układanie podłogi w ten sposób. Kiedy dojdziesz do końca obok ściany, zaznacz go takiemu, ile podłóg pozostaje i pociąć kawałek w odpowiedni rozmiar.

8. Aby zablokować końcówkę we właściwym miejscu, spróbuj użyć mniejszych kawałków podłogi. Jeśli w szczelinie nie ma wystarczającej ilości miejsca, aby zmieścić narzędzie, umieść pręt i pociągnij go na miejscu, używając młotka ( rysunek C ).

9. Kontynuować układanie każdej deski podłogowej, aż do zakończenia pomieszczenia. W przypadku nieregularnych zakrętów spróbuj wyciąć podłogę z układanki. Najlepiej nie mieć szwów, więc przeskakuj rzędy.

10. Wiele rodzajów podłóg jest wstępnie gotowych, ale jeśli wybierzesz niedokończoną podłogę, upewnij się, że ją spłukasz, plamy i wykończenie. Wreszcie ponownie zainstaluj płyty fundamentowe, gdy wszystkie podłogi są w podłodze.

Aplikacje:

Fornir inlay, fornir, podłogi i meble

Dane techniczne:

Nazwa

Chiny jesionowe okleiny podłogowe

Rozmiar

133 * 930mm

Grubość

0,4 mm, 1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm

Stosowanie

Na podłogę

Możemy przyjąć specjalne zamówienie z własnymi rozmiarami.

Licówka o stałej wielkości

Przewaga konkurencyjna:

Dobra jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa i najlepsza obsługa.

Osoba kontaktowa: Panna Emilywu
Tytuł stanowiska: Dyrektor eksportu
Business Phone: 86-13592773518
Tel .: 86-769-81225601
Faks: 86-769-81225602
Skype: natureveneer
E-mail: emilywu@veneerjialongveneer.com

Szczegóły kontaktu
JIALONG WOODWORKS CO.LTD

Osoba kontaktowa: emilywu

Tel: +8613592773518

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)